> Nastava  > TZK

Okvirni vremenik - 2. polugodište

23.04.2018. 10:22
23. travnja - Svjetski dan knjige i autorskog prava
Svjetski dan knjige i autorskih prava obilježava se 23. travnja svake godine kao simboličan datum u svjetskoj književnosti jer su toga dana 1616. godine preminuli Miguel de Cervantes i William Shakespeare te se sama zamisao zasniva na katalonskom običaju darivanja knjiga i ruža na dan Svetog Jurja.

20.04.2018. 13:17
Objavljen Priručnik za primjenu i izradu e-Škole scenarija poučavanja
Osposobljavanje nastavnika i sustavna edukacija za korištenje tehnologije u obrazovanju jedan je od najvažnijih zadataka pilot projekta "e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola" kojeg provodi Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET.

23.04.2018. 14:16
Autobusi bez vozača na bečkim ulicama
Vozni park bečkog poduzeća za javni prijevoz bogatiji je od nedavno za dva nova autonomna mini-busa na električni pogon

Volkswagen želi električnim bolidom srušiti rekord Pikes Peaka