Obavijest o izboru ponuda

Obaviještavamo sudionike javnog poziva za organiziranje višednevne izvanučioničke nastave učenika osmih razreda da su na sastanku Povjerenstva održanog dana 16.02.2017. odabrane ponude agencija:

• Turistička agencija Perla svjetska putovanja d.d.d.
  • Turistička agencija Plautilla d.o.o.
  • Putnička agencija Eridan

Pozivamo agencije na usmenu prezentaciju (koja bi trebala trajati oko 10') ponuda u četvrtak 02.03. 2017. u 18:30 sati u prostorima škole.

Predsjednica Povjerenstva:
Mirela Matijaca Vlaić

Poziv za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave

OŠ Ostrog

Kaštel Lukšić, Put Sv. Lovre 2

31.01.2017.

POZIV ZA ORGANIZACIJU VIŠEDNEVNE IZVANUČIONIČKE NASTASVE

Poništenje Poziva

Poništava se Poziv za organiziranje učeničke ekskurzije za osme razrede objavljen 20.1. radi proceduralne pogreške!

Obavijest

Obaviještavamo sudionike javnog poziva za organiziranje učeničke ekskurzije za četvrte razrede da su na sastanku Povjerenstva održanog dana 22.12.2016. odabrane ponude agencija:

Eridan d.o.o.

F-tours d.o.o.

VIP TRAVEL DMC & PCO®, Jerome d.o.o.

Pozivamo agencije na prezentaciju ponuda u srijedu 25.1.2017. u 17.30 sati u prostorima škole.

Predsjednica povjerenstva:

Begziada Markota

Pozivi
Vremenik

21.09.2017. 08:51
21. rujna - Međunarodni dan mira
Diljem svijeta 21. rujna se obilježava Međunarodni dan mira. Rezolucijom UN-a iz 2001. godine 21. rujna određen je danom nenasilja i prekida neprijateljstava na globalnoj razini. Međunarodni dan mira utemeljila je Opća skupština UN još 1981. u cilju obilježavanja i jačanja ideala mira među svim narodima i državama, namijenivši za njegovo obilježavanje treći utorak u rujnu.

26.09.2017. 12:41
5. webinar o primjerima dobre prakse: korištenje tehnologije za kvalitetnije poučavanje matematike
Koliko se dosad promijenio pristup u poučavanju matematike? Koliko koristimo blagodati tehnologije u nastavi? U kojem smjeru bi se te promjene trebale odvijati? Ovo su samo neka od pitanja s jučerašnjeg webinara „Matematika u školi – matematika u životu“ čiji je organizator Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet.

26.09.2017. 20:00
Batman: The Enemy Within Episode 2 Trailer (GM Video)
GM Video

23.09.2017. 01:00