Obavijest o izboru ponuda

Obaviještavamo sudionike javnog poziva za organiziranje višednevne izvanučioničke nastave učenika osmih razreda da su na sastanku Povjerenstva održanog dana 16.02.2017. odabrane ponude agencija:

• Turistička agencija Perla svjetska putovanja d.d.d.
  • Turistička agencija Plautilla d.o.o.
  • Putnička agencija Eridan

Pozivamo agencije na usmenu prezentaciju (koja bi trebala trajati oko 10') ponuda u četvrtak 02.03. 2017. u 18:30 sati u prostorima škole.

Predsjednica Povjerenstva:
Mirela Matijaca Vlaić

Poziv za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave

OŠ Ostrog

Kaštel Lukšić, Put Sv. Lovre 2

31.01.2017.

POZIV ZA ORGANIZACIJU VIŠEDNEVNE IZVANUČIONIČKE NASTASVE

Poništenje Poziva

Poništava se Poziv za organiziranje učeničke ekskurzije za osme razrede objavljen 20.1. radi proceduralne pogreške!

Obavijest

Obaviještavamo sudionike javnog poziva za organiziranje učeničke ekskurzije za četvrte razrede da su na sastanku Povjerenstva održanog dana 22.12.2016. odabrane ponude agencija:

Eridan d.o.o.

F-tours d.o.o.

VIP TRAVEL DMC & PCO®, Jerome d.o.o.

Pozivamo agencije na prezentaciju ponuda u srijedu 25.1.2017. u 17.30 sati u prostorima škole.

Predsjednica povjerenstva:

Begziada Markota

Pozivi
Vremenik

17.11.2017. 08:30
17. studenoga - Svjetski dan filozofije
Svjetski dan filozofije je međunarodna manifestacija koju je pokrenuo 2002. UNESCO-ov Ured za filozofiju. Manifestacija je zamišljena kao niz predavanja o filozofiji za širu javnost u svrhu boljeg razumijevanja struke i mjesta filozofije u suvremenom svijetu, a obilježava se svakog trećeg četvrtka u studenom.

17.11.2017. 11:45
Danas se obilježava 25. rođendan interneta u Republici Hrvatskoj
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet, Sveučilišni računski centar Sveučilišta u Zagrebu i Središnji državni ured za razvoj digitalnog društva u petak, 17. studenoga 2017. godine obilježavaju 25 godina interneta u Republici Hrvatskoj. Svečanost se održava pod pokroviteljstvom Predsjednice Republike Hrvatske i Ministarstva znanosti i obrazovanja Republike Hrvatske.

18.11.2017. 22:30
Heat pipe tehnologija i dalje na Samsungovim uređajima
Prema pisanju Digitimesa, Samsung će u svojim uređajima iduće generacije, koji će se pojaviti druge godine, nastaviti koristiti tehnologiju raspršivanja topline pomoću toplovodnih cijevi

18.11.2017. 19:31
Tesla ima i prijenosnu bateriju za punjenje mobilnih uređaja
Tesla u ponudi po cijeni od 45 dolara ima i prijenosnu bateriju Tesla Powerbank, koja je namijenjena punjenju Android i iOS pametnih telefona

18.11.2017. 19:31
Izaberite najbolju naslovnicu jubilarnih brojeva Buga
Predstavljamo vam sve jubilarne naslovnice Buga iz prošlih 25 godina. Koja vam se među njima najviše sviđa?

> Ponude - javni poziv