> Nastava
Nastava

Učenje bez razmišljanja je prazno,

razmišljanje bez učenja je opasno.

Lao Tse

Tko ne zna, a ne zna da ne zna,

opasan je - izbjegavajte ga!

Tko ne zna, a zna da ne zna,

dijete je - naučite ga!

Tko zna, a ne zna da zna,

spava - probudite ga!

Tko zna i zna da zna,

mudar je - slijedite ga!

Konfucije

Što čujem, to zaboravim.

Što vidim, to zapamtim.

Što učinim, to shvatim.

Zen poslovica

Znanje se množi dijeljenjem.

nepoznat autor

Svi smo mi učitelji.

Nije upitno hoćemo li poučavati, već što ćemo poučavati.

nepoznat autor

21.09.2018. 08:51
21. rujna - Međunarodni dan mira
Diljem svijeta 21. rujna se obilježava Međunarodni dan mira. Rezolucijom UN-a iz 2001. godine 21. rujna određen je danom nenasilja i prekida neprijateljstava na globalnoj razini. Međunarodni dan mira utemeljila je Opća skupština UN još 1981. u cilju obilježavanja i jačanja ideala mira među svim narodima i državama, namijenivši za njegovo obilježavanje treći utorak u rujnu.

19.09.2018. 14:56
U okviru CECIIS-a održan Dan e-Škola
Na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu započela je trodnevna znanstvena konferencija posvećena informacijskim i inteligentnim sustavima - CECIIS 2018.

Financijski poticaj za Lucid Motors
Američka tvrtka Lucid Motors, pretendent za konkurenta Tesli, ovih dana je dobio financijsku injekciju od preko milijardu dolara iz Saudijske Arabije

21.09.2018. 20:07
Stiže nam najzabavniji listopad do sada - najavljeno 6 velikih tehnoloških događanja
Za kojih desetak dana započet će najzabavniji listopad do sada - za sada je najavljeno šest različitih događaja na kojima će biti predstavljeni uređaji za sezonu 2018./2019.

Mate 20 bi mogao služiti i kao bežični punjač za slušalice
Prema novim informacijama budući mobiteli iz serije Mate moći će služiti i kao bežični punjači za također bežične slušalice - Freebuds 2 Pro

> Nastava