Godišnji plan i program rada

Na osnovu članka 28. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi te članka 13. i 14. Statuta Osnovne škole Ostrog i Izmjena i dopuna Statuta OŠ Ostrog, Put sv. Lovre 2 u Kaštel Lukšiću, a na prijedlog Učiteljskog vijeća i Vijeća roditelja, Školski odbor na sjednici održanoj 28.rujna 2017.g. donosi:

GODIŠNJI PLAN I PROGRAM RADA za 2017./2018. godinu

KLASA: 011-01/17-01/03

URBROJ: 2134/01-14-2-17-1

Ravnateljica škole:                                                        Predsjednica ŠO:

Silvana Maganjić, prof.                                                 Božena Ukić, prof.

Kaštel Lukšić, 28.rujna 2017.god

13.08.2018. 09:18
13. kolovoza - Međunarodni dan ljevaka
Međunarodni dan  ljevaka je dan kojim se diljem svijeta pokušava pobuditi svijest o prednostima i nedostacima te osobine. Britanski Klub ljevaka je 13. kolovoza 1992. po prvi puta organizirao obilježavanje Međunarodnog dana ljevaka.

02.08.2018. 13:06
Pilot projektom e-Škole započela digitalna transformacija škola u Hrvatskoj
Škole koje sudjeluju u CARNET-ovom pilot projektu "e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola" značajno su napredovale u primjeni digitalnih tehnologija, pokazuju rezultati završnog vrednovanja digitalne zrelosti škola koje su CARNET i Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu (FOI), akademski partner na projektu, proveli u razdoblju od veljače do travnja ove godine.

Asus ROG Strix X470-F Gaming - Brza iz kutije
Za one kojima su modeli CrossHair preskupi, a svejedno žele udomiti Ryzen na bolju ploču Asus je pripremio modele s oznakom ROG Strix

14.08.2018. 06:00
Dizajniranje novih lijekova umjetnom inteligencijom