Škola osnova računalnih mreža

DUMP Udruga mladih programera iz Splita organizira ciklus Škola osnova računalnih mreža. Kroz 3 predavanja, na pristupačan način će naučiti posjetitelje kako podesiti kućnu mrežu počevši od žičnog i bežičnog povezivanja računala, pa sve do spajanja cijele mreže na Internet.

Polaznici će steći dovoljno znanja za uparivanje računala, konfiguraciju mrežne opreme, podešavanja bežičnog pristupa i načina kako zaštitit mrežu od uljeza.

Ciklus je besplatan i namijenjen svima koji se žele upoznati sa svijetom računalnih mreža, a nije potrebno nikakvo predznanje.
Predavanja se održavaju subotom popodne u 17 sati na FESB-u u Splitu, u amfiteatru A102, a počinju 02. ožujka 2013.