Svečanost u Slavonskom Brodu, 24. listopada 2008.

U petak, 24. listopada, u Velikoj vijećnici Brodsko-posavske županije u Slavonskom Brodu i u srednjoj školi Matije Antuna Reljkovića održana je svečanost proglašenja najljepših školskih vrtova u Hrvatskoj za 2008. godinu.

O.Š. Antuna Masle – Orašac – ravnateljica Ines Čoro
Šibenska Privatna gimnazija s pravom javnosti – Šibenik – ravnatelj Zvonko Pešić

Pobjednici

O.Š. BRAĆA RIBAR, PODRUČNA ŠKOLA ISLAM LATINSKI, ravnatelj Luzarko Novaković, spremačica Dražena Strpić. Nagradu će dodijeliti ravnatelj O.Š. Legrad, područna škola Podravska Selnica, Dragutin Marcinjaš (prošlogodišnji pobjednik).

O.Š. BRAĆA RIBAR POSEDARJE, ravnatelj Luzarko Novaković, voditeljiva školskog vrta Radojka Knežević, Marija Bolić. Nagradu će predati O.Š. Matija Gubec, Cernik, ravnatelj Mato Ordanić  (prošlogodišnji pobjednik).

O.Š. ANTE STARČEVIĆA – LEPOGLAVA, ravnatelj Ratko Tomić. Nagradu će predati O.Š. VALENTINA KLARINA, ravnateljica Marija Šoša  (prošlogodišnji pobjednik).

O.Š. KSAVERA ŠANDORA ĐALSKOG – DONJA ZELINA, ravnateljica Branka Dananić. Nagradu će uručiti O.Š. Ljudevit Gaj, Nova Gradiška, ravnateljica Jelica Dorić  (prošlogodišnji pobjednik).

O.Š. MATIJE ANTUNA RELJKOVIĆA – SLAVONSKI BROD, ravnatelj Vlado Prskalo. Nagradu će uručiti O.Š. Antuna Bauera ravnatelj Ivan Mađaroš.