Autor: Željka Radnić, 15. 10. 2023.

U cilju promicanja agro-turističke ponude Kaštela, tradicijskih djelatnosti i poljoprivredne tradicije Kaštela, Udruga za promicanje kvalitete života, kulturnih vrijednosti i baštine „Šušur“ i Turistička zajednica grada Kaštela, pod pokroviteljstvom Grada Kaštela, te u suradnji s kaštelanskim odgojno-obrazovnim ustanovama i udrugama organizira manifestaciju „Jesen u Kaštelima – Sajam plodova zemlje“ u kojoj su objedinjene i manifestacije Dani kruha i zahvalnosti za plodove zemlje. Uz razne izlagače na manifestaciji organiziran je bogat program u kojem je i naša škola izložila svoj štand, a sve pod budnim okom vjeroučiteljica (Marijana Marasović i Marina Marinović) te voditeljice Zadruge (Karmen Ivanišević Zec).