Autor: Željka Radnić, 9. 5. 2023.

U organizaciji Osnovne škole Lokve-Gripe, u Hrvatskom domu u Splitu održana je smotra LiDraNo za učenike osnovnih i srednjih škola Splitsko-dalmatinske županije. Održani su i okrugli stolovi u kategorijama literarnih, novinarskih radova, radijskih emisija te školskih listova. Na županijskoj razini ove je godine sudjelovalo ukupno 576 učenika pod vodstvom 159 mentora, a među njima našla su se i dva učenika naše škole: Mirko Majić, 4. a s mentoricom Petrom Škrinjarić te Barbara Bralić, 4. c s mentoricom Jelenom Vrtlar! Čestitamo našim učenicima i njihovim mentoricama!