LUKŠIĆ PRVAK 🏐💥

U petak se obilježilo prvenstvo grada Kaštela u odbojci za učenice 5/6-ih razreda na kojem su nastupile četiri naše škole i to:
Za lušićke Ostrožice istrčale su:
Ana Marija Varnica, Magdalena Poljičak, Ružica Krokar, Karla Ban Dretvić, Elena Belas, Tina Barbić, Paola Rabadan, Karmen Jakovac, Natali Argentin, Marijeta Burić, Vlatka Lučić i Berina Zulić. Voditelj: Nebojša Omašić Bare, učitelj TZK.
Snaga Ostroga je bila takva da su svih 12 dama odigrale zapažene uloge ili role pa možda budu primijećene od mnogobrojnih managera koji su snimali stanje s ptičje perspektive na tribinama.
Čestitke svim curama na nastupu, Kristina Karanušić na arbitraži, vatrenoj publici, domaćinu Kse Žižić i organizatoru tajniku saveza Ivici Lukasu.