Autor: Željka Radnić, 14. 2. 2023.

U nedjelju, 12. veljače 2023. godine, učenici 3. c i 6. a sa svojim učiteljicama Jasnom Stančin Lukas i Željkom Radnić sudjelovali su na 42. Dječjem krnjevalu u organizaciji KKU Poklade Donja Kaštela. Šarena povorka malih maškara prodefilirala je od Kaštel Štafilića do bivšeg Plavog Jadrana. U zaljubljena srca umaškarali su se učenici 3. c koji su na Plavom Jadranu razveselili i rasplesali sve prisutne izvedbom svoje plesne točke. Učenici 6. a glumeći svima dobro poznate likove Matana, Kikaša i Vrtirepke pokazali su da su pravi prosjaci od zanata koji svojim prosjačkim šćapima zarađuju za kruh.