Autor: Administrator , 12. 9. 2022.

Od ponedjeljka, 5. rujna 2022. naša škola bogatija je za još jednu generaciju prvašića.
Ovogodišnji prvašići su s osmijehom na licu veselo kročili u našu školu i započeli novo poglavlje u životu.
Svečani doček naših najmlađih učenika i njihovih roditelja započeo je u 11 sati prigodnim programom na školskoj ljetnoj pozornici. Stariji učenici su igrokazima, recitacijama, pjesmom i plesom pokazali prvašićima kako se u školi uči uz igru i veselje.
Dobrodošlicu im je uputila i ravnateljica Ivančica Grubišić koja im je zaželjela sretan i uspješan početak odrastanja u školskim klupama.
Nakon toga prvašićima su se predstavile njihove učiteljice s kojima su se uputili u svoje učionice.