Učenici i učitelji Osnovne škole Ostrog sudjelovali su u manifestacijama u Kaštel Kambelovcu

Autor: Administrator , 19. 10. 2021.

Ovogodišnja manifestacija "Jesen u Kaštelima - Sajam plodova zemlje" održana je u Dudanovom parku u Kaštel Kambelovcu. U cilju promicanje agro-turističke ponude Kaštela i poljoprivredne tradicije Kaštela sudjelovale su odgojno-obrazovne ustanove te druge kaštelanske udruge.  Organizirano je prikupljanje donacija i pekarskih proizvoda za pogođene potresom u Petrinji pa je pomoć stigla i od roditelja i djelatnika Osnovne škole Ostrog. Na prigodno uređenom štandu škole moglo se vidjeti pekarsko umijeće vrijednih roditelja, plodovi zemlje, sezonsko voće i povrće te starinski predmeti koji su bili dijelom svakodnevne uporabe. Podršku svojoj školi dali su učenici 1.c i 3.a razreda, a sudjelovali su i u milenijskoj fotografiji koja je za cilj imala skretanje pažnje javnosti na važnost prevencije i ranog otkrivanja raka dojke.