BERBA MASLINA
Dana 6.11.2020.  organizirana je berba maslina. Ove godine sve se odvijalo malo drugačije nego prijašnjih godina zbog pandemije virusa(COVID-19). Branje je išlo u smjenama uz poštivanje epidemijskih mjera. Vrijedni učenici zajedno sa nastavnicima, učiteljima i drugim zaposlenicima škole pobrali su 505 kg maslina od čega smo dobili čak 75 l ulja.

Ana Sučić, 8.c

OBAVIJEST O POČETKU ŠKOLSKE GODINE 2020./2021.

20.11.2020. 08:47
20. studenoga - Međunarodni dan djeteta
Međunarodni dan djeteta obilježava se 20. studenoga s ciljem boljeg razumijevanja, prihvaćanja i dobrobiti sve djece. Generalna skupština UN-a je 20. studenoga 1959. godine usvojila "Deklaraciju o pravima djeteta", a 1989. godine "Konvenciju o pravima djeteta". Od 20. studenoga 1989. godine u cijelome se svijetu obilježava Međunarodni dan djeteta, koji je potaknula Organizacija Ujedinjenih naroda i njezine specijalizirane ustanove.

04.12.2020. 14:01
INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Varazdinske zupanije
Postovani, Danas, oko 11:20 sati, otklonjen je problem s opskrbom elektricnom energijom zupanijskog cvorista u Varazdinu te je na podrucju Varazdinske zupanije ponovno uspostavljena mrezna povezanost. Srdacan pozdrav, — Mrezni ... The post INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Varazdinske zupanije appeared first on CARNET .