DAN ŠKOLE

Autor: Božena Ukić, 5. 6. 2018.

Svake godine, sa zadovoljstvom, ovu proslavu uljepšavaju svi oni koji našu školu čine jedinstvenom: učenici i učitelji, bivši učitelji, roditelji i brojni gosti. Posebnu radost donijeli su uspjesi učenika i učitelja na raznim smotrama i natjecanjima s kojih su donijeli pehare, medalje, pohvale i priznanja.

Tako je bilo za ovogodišnji Dan škole. Svečanost  je donekle pokvarila kiša koja nas je prisilila da umjesto na ljetnoj pozornici priredba bude održana u atriju.

Poslije riječi dobrodošlice koju je uputila ravnateljica Silvana Maganjić i himne u izvedbi Velikoga zbora na red su došle razne točke s temama iz školskog života: To je moja škola, Neozbiljan sat, Škola za tovara, Tvoja staza, Gledam iza sebe, I saw my teacher on Saturday.

Plesne su točke izvela plesna skupina Lolita te trećaši koji su izveli moderniziranu verziju pjesme Lipe li su mlade Kaštelanke.

Uručene su nagrade  učenicima koji su svojim sloganom i ilustracijama ukrasili bocu školskog maslinova ulja te odbojkašicama sedmih i osmih razrada koje su na državnom natjecanju osvojile srebrnu medalju.

Priredbu je završio Veliki zbor pjesmom „ Život nije siv.“

19.11.2018. 09:55
19. studenog - Međunarodni dan prevencije zlostavljanja djece
Dana 19. studenog u svijetu se obilježava Međunarodni dan prevencije zlostavljanja djece koji nas podsjeća na ulogu svakoga od nas da djeci svakodnevno pružamo puno ljubavi, podrške, razumijevanja, znanja te jedno sigurno mjesto za odrastanje.

15.11.2018. 15:35
CUC 2018: Mreža ideja – sve što trebate znati o novim tehnologijama i digitalnom društvu
Znate li kojih je sedam načina da propadnete kao WiFi stručnjak? Jesu li roboti već u našim školama? Što kad aplikacije koje koristimo više nisu besplatne? Kako potrošiti 10.160.430.000,00 kuna? Kako napisati STEM priču? Kako isprintati molekulu DNA na 3D printeru?

19.11.2018. 13:40
Star Citizen prikupio preko 200 milijuna dolara
Velika prijevara ili velika igra, pitanje je koje si igrači svakodnevno postavljaju, no brojke govore da i dalje postoje oni koji vjeruju u uspjeh Star Citizena

19.11.2018. 13:40