„Školi za rođendan“

Ravnateljica Oš Ostrog raspisuje Literarni natječaj povodom Dana škole ( 5.lipnja ) „Školi za rođendan“.

Natječaj je otvoren od 8.travnja do 26.svibnja, a u njemu mogu sudjelovati svi učenici OŠ Ostrog .

Literarni radovi na temu  naše škole (u prozi i stihu) mogu biti pisani na hrvatskom književnom jeziku ili na dijalektu (čakavici) i dostavljaju se do 26.svibnja koordinatoru Povjerenstva za odabir radova, tj. knjižničarki Dariji Budiša.

Uz radove treba priložiti ime i prezime te razred natjecatelja.

Povjerenstvo (Darija Budiša, Nikola Pjanić, Silvana Maganjić, Marina Šilović) će odabrati najuspješnije radove.