Autor: Božena Ukić, 9. 12. 2013.

U petak, 6. prosinca u prekrasnom ambijentu spomenika kulturne baštine Mlinice Pantan održala se manifestacija "Dani mladog maslinovog ulja".

Na manifestaciji je sudjelovala i naša zadruga prezentirajući ovogodišnje ulje iz školskog maslinika.

Dani mladog maslinovog ulja se održavaju u Trogiru od 2009. godine i iz godine u godinu na njoj sudjeluje sve veći broj maslinara.

Uz prezentacijski i natjecateljski dio u okviru manifestacije će se održati i edukativne radionice i predavanja, kao i  nastupi klapa i gastro prezentacije pripreme autohtonih jela i prezentacije učeničkih zadruga koje se bave maslinarstvom.