ZONSKO PRVENSTVO U ODBOJCI ZA UČENICE 7. RAZREDA

Autor: Željka Radnić, 26. 3. 2024.

Trogir, stari antički grad na našoj razvedenoj obali izabran je za poprište obračuna 4 najbolje odbojkaske ekipe ovog dijela naše županije. S kampanela Sv. Ivana najugodnije je bilo pratiti udarce i visinu lopti smečerica Ostroga. Pod takvim naletima, padali su domaće Trogirke, Sinjanke i Solinke. Još jedno prvo mjesto i još jedan plasman na zupanijsko prvenstvo, korak do državnog, korak do sna. Redove Ostroga činilo je ovih 12 damica:
Ana Lucija Ercegović, Nada Strize, Ana Marija Varnica, Magdalena Poljičak, Ružica Krokar, Ivana Poljak, Karla Ban Dretvić, Tina Barbić, Paola Rabadan, Karmen Jakovac, Vlatka Lučić i Berina Zulić. Vrijedno je spomenuti učitelje TZK koji su pripremili ovu škvadru za visoke domete, trenericu Barbaru Omašić i njenog vjernog pomoćnika Nebojšu Omašića. Toliko zasad, uskoro slijedi izvještaj sa županijskoga prvenstva.

Priloženi dokumenti:
Dizajn_bez_naslova_(3).mp4 (3.62 MB)