OBAVIJEST ZA BUDUĆE PRVAŠE

Autor: Administrator , 28. 2. 2024.

OSNOVNA ŠKOLA OSTROG - KAŠTEL LUKŠIĆ

djece u prvi razred osnovne škole za školsku godinu 2024./2025.

u osnovne škole Splitsko-dalmatinske županije

Poštovani roditelji!

Za sistematske kod školske liječnice preglede djece prije upisa u prvi razred potrebno je rezervirati termin pomoću sljedećeg linka:

Za sistematski pregled potrebno je:

1. ispuniti online obrazac za roditelje (nalazi se na četvrtom koraku rezervacije termina)
2. donijeti iskaznicu cijepljenja vašeg djeteta
3. donijeti medicinsku dokumentaciju, ukoliko je dijete ima zbog kronične bolesti ili teškoća u razvoju
4. donijeti karton izabranog liječnika(pedijatra) ili poslati na mail liječnika školske medicine
mia.totic@nzjz-split.hr (upute ćete dobiti u emailu nakon rezervacije termina)
5. donijeti zubnu putovnicu od stomatologa (upute ćete dobiti u emailu nakon rezervacije termina).
6. dijete će na sistematskom pregledu dobiti uputnicu za vađenje krvi, urina i kolesterola
7. Po obavljenom pregledu, ukoliko je dijete zdravo, bit će cijepljeno protiv dječje paralize te ospica, rubeole i zaušnjaka(IPV+MPR).
Za sve dodatne informacije možete nazvati na tel. 021/225 977.

Roditelj odnosno staratelj obvezno se treba javiti u školu radi dogovora o terminu utvrđivanja psihofizičke spremnosti za školu.

Termini za dolazak u školu su sljedeći:
25.3. (ponedjeljak), 26.3. (utorak), 27.3. (srijeda):
JUTRO OD 9 DO 12 SATI i POSLIJEPODNE OD 15 do 18 SATI