BOŽIĆNA PRIREDBA

Autor: Administrator , 7. 1. 2024.

Zadnji dan nastave okupili smo se u školskom atriju kako bismo proslavili rođendan Isusa Krista, najradosniji blagdan u kršćanskom svijetu, Božić.  Tom prigodom naši učenici i učitelji pripremili su svečanu priredbu kako bi nam dočarali draž Božića. Priredba je započela pjesmom našeg Zbora, nakon čega se svim prisutnim obratila ravnateljica Dijana Vinčić koja je pozdravila sve prisutne te uputila riječi dobrodošlice.  Svojim su nas nastupima razveselili učenici od prvog do osmog razreda koji su se marljivo i vrijedno pripremali za priredbu - pjesmom, plesom, recitacijom i glumom. Uživali smo u svemu što su nam priredili. Hvala našim učiteljima i učiteljicama razredne i predmetne nastave koji su marljivo pripremali svoje učenike!