Učenici Područne škole Lećevica na završnoj konferenciji EU projekta

Autor: Administrator , 22. 9. 2023.

Učenici Područne škole Lećevica bili su pozvani na završnu  konferenciji EU projekta Multifunkcionalni centar fra Ante Konstantina Matasa - MFC te svojim prisustvom i izvedbama razveselili i nasmijali sve prisutne.

Vrijedni učenici su, zajedno sa svojim učiteljicama i učiteljem, s puno entuzijazma pripremali svoje točke.

Naši najmlađi učenici izveli su recitacije Gdje ćemo smijeh sijati, Jesen i Kad su laste odlazile te su svi učenici, od 1. do 4. razreda, otpjevali pjesmu Dom.

Nakon pjesme, učenici su nasmijali publiku do suza igrokazom Gudin u Europskoj uniji.

Šlag na kraju bila je ojkalica kojom su naši učenici pokazali kako i najmlađi čuvaju svoju tradiciju te su nagrađeni gromoglasnim pljeskom.

Učenici Područne škole Lećevica, pripremajući svoje izvedbe, pokazali su zajedništvo, dobru volju i ljubav prema rodnom kraju te sve nas učinili iznimno ponosnima.

U izvedbama su sudjelovali učenici: Domagoj Delić, Luka Grubišić, Josip Bašić, Matea Baran,  Lana Vrlika, Hanna Baran, Antea Mula, Duje Delić, Lana Stričević, Jakov Prdić, Ivan Vrlika, Ante Bašić, Gabriela Baran, Luka Vrlika, Mile Grubišić, Marija Prdić i Klara Kelam Milina.

Galerija_slika