„Priprema, pozor, ČITAJ! Ogledalo, ogledalce moje, najbolji čitatelj među četvrtašima tko je?

Autor: Administrator , 27. 4. 2023.

Dječji odjel Gradske knjižnice Kaštela u Kaštel Lukšiću, u suradnji s Osnovnom školom Ostrog, organizirao je natjecanje u čitanju za učenike četvrtih razreda.
Natjecanje je održano s ciljem poticanja i razvijanja kulture čitanja i čitalačkih navika kod djece te ljubavi prema knjizi i čitanju kao kvalitetnom načinu provođenja slobodnog vremena.
Učenici su predstavili knjigu po vlastitom izboru te su čitali najdraži ulomak iz iste s ciljem da potaknu svoje vršnjake da upravo ta knjiga bude njihov idući odabir za čitanje.
Čitali su:
Paula Palma Labetić – Družba Pere Kvržice (4.a)
Ivan Pavao Barać -Vlak u snijegu (4.a)
Maris Novak – Duh u močvari (4.a)
Franka Crljen – Hej, želim ti nešto ispričati! (4.b)
Nikoleta Bašić – Heidi (4.b)
Ines Vidović – Gregov dnevnik – obiteljski odmor (4.b)
Barbara Bralić – Pobuna Pauline P. (4.c)
Klara Prkut – Mali princ (4.C)
Svi sudionici natjecanja zaslužuju veliku pohvalu jer su kao najbolji čitatelji svojih razrednih odjeljena i odabrani za sudjelovanje na ovom natjecanju i zato su za svoj trud i ljubav prema čitanju dobili pohvalnice.
Na kraju natjecanja, upitali smo: Ogledalo, ogledalce moje, najbolji čitatelj među četvrtašima tko je?
Ogledalce je odgovorilo: Najbolji čitatelj među četvrtašima je Ines Vidović.
Čestitke svim učenicima, a posebno pobjednici Ines Vidović, koja je od Gradske knjižnice Kaštela dobila besplatnu jednogodišnju članarinu.

Uskoro...
Ogledalo, ogledalce moje, najbolji čitatelj među petašima tko je?

Galerija_slika