ZLATO I SREBRO SA DRŽAVNOG NATJECANJA IZ INFORMATIKE 2023. 🥇🥈

Autor: Administrator , 22. 4. 2023.

Tonči Crljen, učenik 8.C razreda vratio se sa Državnog natjecanja iz informatike koje se održalo od 18. do 21. travnja u Vodicama sa čak dvije medalje. Tonči je suvereno već četvrtu godinu zaredom dokazao da je u samom vrhu informatičkih znalaca te je u kategoriji Osnova informatike pokazao vrhunsko znanje i osvojio zlatnu medalju. U kategoriji Razvoj softvera koja zahtjeva inovativnost, kreativnost i vrhunsko znanje web programiranja uz predani rad skoro godinu dana, osvojio je zasluženo srebrnu medalju.

Čestitke našem Tonču i njegovoj mentorici Radmili Matijašević Foscarini uz želju da i dalje napreduje i ostvaruje uspjehe! Bravo Tonči!!!!