Obavijest za roditelje učenika 4. razreda

Autor: Administrator , 10. 8. 2020.

Poštovani roditelji,
Preporuka za ograničavanje putovanja unutar Hrvatske nema.

Ekskurzije iz unutrašnjosti Hrvatske ovo ljeto su boravile na Jadranu.
Prema trenutnom epidemiološkom stanju ekskurzija će se realizirati u terminu od 24.-27.08.2020. godine uz pridržavanje svih epidemioloških mjera.
Osigurane su maske za učenike, dezinficijensi te redovito mjerenje temperature...
U tom terminu u hotelu boravi samo grupa škole Ostrog.
Sva uputstva vezano za putovanje dobit ćete 7 dana prije polaska.

U slučaju da ipak ne želite da Vaše dijete putuje na ekskurziju ili ste možda već otkazali putovanje, a sad biste ga ponovo prijavili molimo Vas da do 15.08. pošaljete mail agenciji na eridan@eridan.hr.
Agencija će sukladno donesenim zakonima izvršavati povrat novca za one učenike koji odustaju od ekskurzije.

20.10.2020. 08:38
20. listopada - Svjetski dan jabuka
Tradiciju održavanja Dana jabuka 20. listopada započela je godine 1990. u Londonu organizacija Common Ground (Zajednička tla), s ciljem promicanja njenih zdravstvenih kvaliteta i demonstracije mnogobrojnih sorti jabuke koje se u Engleskoj uzgajaju. S vremenom su tradiciju obilježavanja Dana jabuka i drugdje u svijetu prihvatile brojne škole i udruge promičući na taj način važnost jabuke u zdravlju i prehrani ljudi.

15.10.2020. 13:53
Projekt e-Škole dobitnik nagrade Europske komisije - RegioStars
Svečana dodjela nagrada održala se sinoć u Bruxellesu u okviru Europskog tjedna regija i gradova, slaveći izvanredne projekte kohezijske politike iz cijele Europe, kao i  pilot-projekt e-Škole koji je osvojio ... The post Projekt e-Škole dobitnik nagrade Europske komisije - RegioStars appeared first on CARNET .