OBAVIJEST O POČETKU ŠKOLSKE GODINE 2020./2021.

Obavijest za roditelje budućih učenika prvih razreda

Autor: Administrator , 19. 7. 2020.

Poštovani roditelji budućih učenika prvog razreda,
odjeljenja u kojima će biti vaša djeca još uvijek nisu formirana jer  još uvijek nije završen postupak upisa učenika u prvi razred osnovne  škole.
Završetak postupka očekuje se početkom kolovoza.

Radne  materijale, koji su navedeni u popisu, ne kupujte dok ne saznate u
kojem odjeljenju će vaše dijete biti upisano. Svi radni materijali će  biti dostupni do početka nove nastavne godine.

Za sve nedoumice slobodno mi se obratite na broj mobitela
091-908-58-56 ili na 021-227-033.
Ravnateljica Silvana Maganjić

22.10.2020. 08:24
22. listopada - Međunarodni dan svjesnosti o mucanju
Međunarodni dan svjesnosti o mucanju (International Stuttering Awareness Day – ISAD) u svijetu se obilježava od 1998., a kod nas od 2000. godine u organizaciji Hrvatske udruge za pomoć osobama koje mucaju "Hinko Freund" sa željom da se informiranjem javnosti doprinese kvaliteti života osoba koje mucaju. Zajednički ga obilježavaju osobe koji mucaju i njihove obitelji te stručnjaci, logopedi i drugi - nastavnici, istraživači i kliničari, koji se bave mucanjem.

26.10.2020. 10:44
CARNET-ov projekt DOTS predstavljen na Danima Erasmusa 2020
Predstavnici CARNET-ovog projekta DOTS sudjelovali su na Danima Erasmusa 2020, koji su se održali su od 15. do 17. listopada. Riječ je o međunarodnom događanju na kojemu dionici Eramsus+ programa ... The post CARNET-ov projekt DOTS predstavljen na Danima Erasmusa 2020 appeared first on CARNET .