D A N Š K O L E

Autor: Administrator , 4. 6. 2020.

Ove školske godine, zbog cjelokupne situacije oko koronavirusa, učenici i djelatnici OŠ Ostrog neće biti u mogućnosti obilježiti  Dan škole na tradicionalan način.

Nećemo dozvoliti da nas ovakve okolnosti obeshrabre pa ćemo,  s još većom motivacijom i uz pregršt dobre  volje, na dostojan način proslaviti naš rođendan. Prvi put u povijesti OŠ Ostrog učenici viših razreda rođendan će  proslaviti virtualnim putem objavljujući literarne i likovne radove. Učenici nižih razreda provest će dan u Školskom botaničkom vrtu (ako vrijeme dopusti) tražeći skriveno blago i upoznavajući biljke u Vrtu.

U nadi da ćemo što prije nastaviti s planiranim aktivnostima,  svim učenicima, roditeljima i djelatnicima želimo  sretan Dan škole.

5 Easy Ways to Celebrate Birthdays in Your Classroom

20.10.2020. 08:38
20. listopada - Svjetski dan jabuka
Tradiciju održavanja Dana jabuka 20. listopada započela je godine 1990. u Londonu organizacija Common Ground (Zajednička tla), s ciljem promicanja njenih zdravstvenih kvaliteta i demonstracije mnogobrojnih sorti jabuke koje se u Engleskoj uzgajaju. S vremenom su tradiciju obilježavanja Dana jabuka i drugdje u svijetu prihvatile brojne škole i udruge promičući na taj način važnost jabuke u zdravlju i prehrani ljudi.

15.10.2020. 13:53
Projekt e-Škole dobitnik nagrade Europske komisije - RegioStars
Svečana dodjela nagrada održala se sinoć u Bruxellesu u okviru Europskog tjedna regija i gradova, slaveći izvanredne projekte kohezijske politike iz cijele Europe, kao i  pilot-projekt e-Škole koji je osvojio ... The post Projekt e-Škole dobitnik nagrade Europske komisije - RegioStars appeared first on CARNET .