Preporuke za organizaciju nastave

Autor: Administrator , 21. 5. 2020.

Poštovani roditelji učenika razredne nastave!

U priloženom dokumentu, koji smo primili od Ministarstva znanosti i obrazovanja, možete pročitati Preporuke za organizaciju rada u razrednoj nastavi i upute za vrednovanje i ocjenjivanje u mješovitom modelu nastave od 25. svibnja 2020.

Hrvatski zavod za javno zdravstvo objavio je 20. 05. 2020. Upute za sprječavanje i suzbijanje epidemije COVID-19 vezano za rad predškolskih ustanova i razrednu nastavu od 1. do 4. razreda te posebne razredne odjele i rad s djecom s teškoćama koja imaju
pomoćnika u nastavi. Upute su namijenjene za rad u ustanovama od 25. svibnja 2020.

U priloženom dokumentu možete pročitati detaljnije informacije, a uskoro će Vas kontaktirati učitelj/ica Vašeg djeteta.

O najavljenoj preporuci Ministarstva znanosti i obrazovanja, a glede organizacije rada, bit ćete blagovremeno obaviješteni.

20.10.2020. 08:38
20. listopada - Svjetski dan jabuka
Tradiciju održavanja Dana jabuka 20. listopada započela je godine 1990. u Londonu organizacija Common Ground (Zajednička tla), s ciljem promicanja njenih zdravstvenih kvaliteta i demonstracije mnogobrojnih sorti jabuke koje se u Engleskoj uzgajaju. S vremenom su tradiciju obilježavanja Dana jabuka i drugdje u svijetu prihvatile brojne škole i udruge promičući na taj način važnost jabuke u zdravlju i prehrani ljudi.

15.10.2020. 13:53
Projekt e-Škole dobitnik nagrade Europske komisije - RegioStars
Svečana dodjela nagrada održala se sinoć u Bruxellesu u okviru Europskog tjedna regija i gradova, slaveći izvanredne projekte kohezijske politike iz cijele Europe, kao i  pilot-projekt e-Škole koji je osvojio ... The post Projekt e-Škole dobitnik nagrade Europske komisije - RegioStars appeared first on CARNET .