Autor: Administrator , 2. 5. 2020.

Poštovani roditelji učenika od 1. do 4. razreda.,
nastavno na prethodnu obavijest o iznimnoj mogućnosti organiziranja nastave za učenika od 1. do 4. razreda, a koji ispunjavaju odgovarajuće uvjete (navedene u prethodnoj obavijesti), objavljujemo ovdje pisanu izjavu koju trebaju potpisati roditelji učenika koji žele da im dijete nastavu pohađa u školi.
Roditelji čije dijete ispunjava propisane uvjete i koji su se odlučili da njihovo dijete od 11. svibnja pohađa nastavu u školi, dužni su potpisanu izjavu predati

NAJKASNIJE DO ČETVRTKA 7. SVIBNJA 2020. GODINE DO 12.00 SATI.

Potpisanu izjavu moguće je dostaviti na dva načina:
- Osobno donijeti ispisanu i potpisanu izjavu u Matičnu školu u vremenu od 8.00 do 12.00 sati
- Ispisati i potpisati izjavu te ju skenirati ili fotografirati i poslati na e-mail
Samo potpisane izjave koje su predane u navedenom roku smatrat će se
valjanom prijavom za nastavu od 11. svibnja u školi.

Priloženi dokumenti:
Izjava_roditelja.docx (17.50 KB)

20.10.2020. 08:38
20. listopada - Svjetski dan jabuka
Tradiciju održavanja Dana jabuka 20. listopada započela je godine 1990. u Londonu organizacija Common Ground (Zajednička tla), s ciljem promicanja njenih zdravstvenih kvaliteta i demonstracije mnogobrojnih sorti jabuke koje se u Engleskoj uzgajaju. S vremenom su tradiciju obilježavanja Dana jabuka i drugdje u svijetu prihvatile brojne škole i udruge promičući na taj način važnost jabuke u zdravlju i prehrani ljudi.

15.10.2020. 13:53
Projekt e-Škole dobitnik nagrade Europske komisije - RegioStars
Svečana dodjela nagrada održala se sinoć u Bruxellesu u okviru Europskog tjedna regija i gradova, slaveći izvanredne projekte kohezijske politike iz cijele Europe, kao i  pilot-projekt e-Škole koji je osvojio ... The post Projekt e-Škole dobitnik nagrade Europske komisije - RegioStars appeared first on CARNET .