Zaštita osobnih podataka

ZAŠTITA OSOBNIH PODATAKA

Autor: Nora Šarić, 6. 3. 2020. 16:07

ZAŠTITA OSOBNIH PODATAKA - usklađivanje sa GDPR-om

Osnovna škola Ostrog, Put sv. Lovre 2, Kaštel Lukšić, OIB: 90896497176 predana je vršenju svog poslovanja u skladu sa svim važećim zakonima i regulativom zaštite osobnih podataka (Uredba (EU) 2016/679 Europskog parlamenta i Vijeća od 27. travnja 2016. i Zakon o provedbi Opće uredbe o zaštiti podataka) te u skladu s dobrim praksama iz tog područja.

Svoj odnos prema zaštiti osobnih podataka Osnovna škola Ostrog je detaljno definirala dokumentom 'Pravilnik o obradi i zaštiti osobnih podataka'.

Za zaštitu podataka obratite se na službeni mail:

sluzbenik-za-zastitu-podataka@os-ostrog-kastelluksic.skole.hr

22.10.2020. 08:24
22. listopada - Međunarodni dan svjesnosti o mucanju
Međunarodni dan svjesnosti o mucanju (International Stuttering Awareness Day – ISAD) u svijetu se obilježava od 1998., a kod nas od 2000. godine u organizaciji Hrvatske udruge za pomoć osobama koje mucaju "Hinko Freund" sa željom da se informiranjem javnosti doprinese kvaliteti života osoba koje mucaju. Zajednički ga obilježavaju osobe koji mucaju i njihove obitelji te stručnjaci, logopedi i drugi - nastavnici, istraživači i kliničari, koji se bave mucanjem.

26.10.2020. 10:44
CARNET-ov projekt DOTS predstavljen na Danima Erasmusa 2020
Predstavnici CARNET-ovog projekta DOTS sudjelovali su na Danima Erasmusa 2020, koji su se održali su od 15. do 17. listopada. Riječ je o međunarodnom događanju na kojemu dionici Eramsus+ programa ... The post CARNET-ov projekt DOTS predstavljen na Danima Erasmusa 2020 appeared first on CARNET .

> O školi  > Zaštita podataka