Objava rezultata

Odluka o odabiru ponuditelja

Autor: Božena Ukić, 17. 2. 2016. 11:52

Roditelji četvrtih razreda su na zajedničkom roditeljskom sastanku održanom 15. veljače 2016.g. na kojem su birali najpovoljnijeg ponuditelja za višednevnu izvanučioničku nastavu koja će se realizirati u šk.g. 2015./2016. donijeli odluku o odabiru ponuditelja.

Odluku možete pročitati na linku

Izabrane ponude za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave

Autor: Administrator , 9. 2. 2016. 16:07

Na prijedlog Povjerenstva za provedbu javnog poziva i izbor najpovoljnije ponude za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave učenika četvrtih razreda OŠ Ostrog, Kaštel Lukšić u školskoj godini 2015./2016., 8. veljače 2016.g. donesena je

ODLUKA O ODABIRU TRI PONUDITELJA:

ERIDAN doo, Fuležina 12, Kaštel Stari
PUTOKAZI putovanja d.o.o., Mažuranićevo šetalište 14, Split
KVARNER EXPRESS, Rendićeva 11, Split

Roditeljski  sastanak 4.a, 4.b i 4.c razreda  održat će se u prostoru OŠ Ostrog 15.2.2016.g. u 18.00 sati.

Izabrani ponuditelji (abecednim redom) imaju pravo na 10 minutno predstavljanje ponude.

Predsjednica Povjerenstva: Jasna Stančin-Lukas

ODLUKA

15.01.2018. 09:00
15. siječnja - Dan međunarodnog priznanja Republike Hrvatske
Iako je Island još u prosincu 1991. priznao neovisnost Hrvatske, kao Dan međunarodnog priznanja Republike Hrvatske slavi se 15. siječnja, jer je toga dana 1992. godine Hrvatsku i Sloveniju, nakon Vatikana, priznala većina europskih zemalja i zemlje EU. Prije 19 godina RH je uspostavila diplomatske odnose s Njemačkom, državom koja je odigrala bitnu ulogu u priznavanju Hrvatske u svijetu.

22.01.2018. 10:40
Novo CARNET-ovo natjecanje: „Lektira na pozornici robotskog kazališta“
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET pokreće novo natjecanje pod nazivom „Lektira na pozornici robotskog kazališta“ namijenjeno svim osnovnim i srednjim školama u Republici Hrvatskoj.

> Ponude - javni poziv  > Objava rezultata