SIGURNOST NA INTERNETU

RAZMJENA FOTOGRAFIJA

Autor: Božena Ukić, 27. 11. 2012. 12:51

Iako ti se razmjena fotografija putem interneta i elektroničke pošte čini najbržim i najlakšim načinom da ih podijeliš s poznanicima, trebaš imati na umu da to nije uvijek i najbolji način.

Fotografije koje jednom budu odaslane na taj način, nisu više samo u tvom vlasništvu i ne možeš više biti u potpunosti siguran da neće biti odaslane dalje ili da ih netko neće koristiti na način na koji ti ne bi želio.

Slike tvoje obitelji, prijatelja, praznika, rođendana, ljetovanja su tvoja osobna stvar koje, sigurni smo, želiš podijeliti samo s prijateljima koje dobro poznaješ i u koje si stekao povjerenje.

Savjetujemo ti da se posavjetuješ sa svojim roditeljima koji će ti pomoći odabrati fotografije i dati savjet da li da uopće fotografije šalješ ili predložiti bolji način za njihovu sigurniju razmjenu.

Priručnik za djecu

Okvirni vremenik - 2. polugodište

21.02.2018. 09:00
21. veljače - Međunarodni dan materinjeg jezika
Materinji ili materinski jezik je termin kojim označavamo prvi jezik koji neka osoba nauči u svojoj obitelji. Stručnjaci tvrde da je znanje materinskog jezika vrlo važno pri formiranju mišljenja, a istraživanja pokazuju da osoba koja nije svladala svoj materinski jezik ima problema s učenjem ne samo drugih jezika već i s učenjem uopće.

23.02.2018. 14:08
.hr domena slavi 25 godina postojanja
CARNET je danas obilježio 25 godina otkako je Hrvatska dobila svoju nacionalnu domenu te tako postala priznata i u globalnom internetskom prostoru.

25.02.2018. 20:21
Alcatel 1X - skroman hardver i Android GO
Alcatel je na ovogodišnjem MWC sajmu predstavio između ostalog i svoj prvi mobitel iz programa Android GO - Alcatel 1X kojeg odlikuje skroman hardver i shodno tomu, niska cijena

25.02.2018. 18:34