Raspored dodatne i dopunske nastave 2017./2018.

DOPUNSKA

Nada Barišić – 8. razred ponedjeljak 0. sat (kad su popodne), 6. razred utorak 6. sat

Katarina Horvat – 5. razred ponedjeljak 0. sat, 7. razred petak 0. sat

Radmila Matijašević Foscarini – 6. razred 7. sat (kada je smjena A ujutro ), 8. razred srijeda 0. sat

Suzana Jurić – 6 razred srijeda 0. sat, 8. razred 7. sat utorak

Marijana Goić – utorak i četvrtak u jutarnjoj smjeni 7. sat

Anita Baras – 5. razredi srijeda 0. sat (kad su popodne), petak 6. sat (kad su ujutro)

Ankica Bralić – četvrtak 7. sat (kada su ujutro)

Gordana Vrgoč – srijeda 6. sat

DODATNA

Karmen Ivanišević Zec – 7. razredi ponedjeljak 13:10

Ana Kunosić – 5. razredi četvrtkom 0. sat; 7. razredi petkom 0. sat

Radmila Matijašević Foscarini – 8. razred četvrtak 0. sat (A smjena jutro) , 6. razred četvrtak 0. sat (A smjena popodne)

Suzana Jurić – 8. razred petak predsat ili 6. sat

Marijana Goić – petak 0. sat

Anita Baras – 6. razredi četvrtak predsat

Ankica Bralić – petak popodne predsat 13:10

Gordana Vrgoč – srijeda 6. sat

Nada Brkljača – 7. razredi četvrtak 0. sat, 8. razredi srijeda 0. sat

Ivana Tarabarić Mitrović – 7. razredi petak 6.sat

Andreja Jaman – 7. razredi i 5. razredi utorak predsat, 6. razredi četvrtak predsat.

21.09.2018. 08:51
21. rujna - Međunarodni dan mira
Diljem svijeta 21. rujna se obilježava Međunarodni dan mira. Rezolucijom UN-a iz 2001. godine 21. rujna određen je danom nenasilja i prekida neprijateljstava na globalnoj razini. Međunarodni dan mira utemeljila je Opća skupština UN još 1981. u cilju obilježavanja i jačanja ideala mira među svim narodima i državama, namijenivši za njegovo obilježavanje treći utorak u rujnu.

19.09.2018. 14:56
U okviru CECIIS-a održan Dan e-Škola
Na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu započela je trodnevna znanstvena konferencija posvećena informacijskim i inteligentnim sustavima - CECIIS 2018.

Financijski poticaj za Lucid Motors
Američka tvrtka Lucid Motors, pretendent za konkurenta Tesli, ovih dana je dobio financijsku injekciju od preko milijardu dolara iz Saudijske Arabije

21.09.2018. 20:07
Stiže nam najzabavniji listopad do sada - najavljeno 6 velikih tehnoloških događanja
Za kojih desetak dana započet će najzabavniji listopad do sada - za sada je najavljeno šest različitih događaja na kojima će biti predstavljeni uređaji za sezonu 2018./2019.

Mate 20 bi mogao služiti i kao bežični punjač za slušalice
Prema novim informacijama budući mobiteli iz serije Mate moći će služiti i kao bežični punjači za također bežične slušalice - Freebuds 2 Pro

> O školi  > Raspored  > Termini dodatne i dopunske nastave