Raspored dodatne i dopunske nastave 2017./2018.

DOPUNSKA

Nada Barišić – 8. razred ponedjeljak 0. sat (kad su popodne), 6. razred utorak 6. sat

Katarina Horvat – 5. razred ponedjeljak 0. sat, 7. razred petak 0. sat

Radmila Matijašević Foscarini – 6. razred 7. sat (kada je smjena A ujutro ), 8. razred srijeda 0. sat

Suzana Jurić – 6 razred srijeda 0. sat, 8. razred 7. sat utorak

Marijana Goić – utorak i četvrtak u jutarnjoj smjeni 7. sat

Anita Baras – 5. razredi srijeda 0. sat (kad su popodne), petak 6. sat (kad su ujutro)

Ankica Bralić – četvrtak 7. sat (kada su ujutro)

Gordana Vrgoč – srijeda 6. sat

DODATNA

Karmen Ivanišević Zec – 7. razredi ponedjeljak 13:10

Ana Kunosić – 5. razredi četvrtkom 0. sat; 7. razredi petkom 0. sat

Radmila Matijašević Foscarini – 8. razred četvrtak 0. sat (A smjena jutro) , 6. razred četvrtak 0. sat (A smjena popodne)

Suzana Jurić – 8. razred petak predsat ili 6. sat

Marijana Goić – petak 0. sat

Anita Baras – 6. razredi četvrtak predsat

Ankica Bralić – petak popodne predsat 13:10

Gordana Vrgoč – srijeda 6. sat

Nada Brkljača – 7. razredi četvrtak 0. sat, 8. razredi srijeda 0. sat

Ivana Tarabarić Mitrović – 7. razredi petak 6.sat

Andreja Jaman – 7. razredi i 5. razredi utorak predsat, 6. razredi četvrtak predsat.

11.12.2018. 09:52
11. prosinca - Svjetski dan UNICEF-a
Generalna skupština Ujedinjenih naroda, 11. prosinca 1946. godine osnovala je organizaciju za pomoć djeci – UNICEF (United Nations Children's Fund). Nastao je s ciljem pružanja pomoći djeci poslijeratne Europe. Danas je najveći dio napora UNICEF-a je usmjeren na djecu u zemljama u razvoju.

07.12.2018. 15:30
Održan Strateški forum o digitalnom sazrijevanju škola
U organizaciji Hrvatske akademske i istraživačke mreže – CARNET i Ministarstva znanosti i obrazovanja, održan je Strateški forum pod nazivom "Digitalno sazrijevanje škola". Na Forumu su uz pomoćnicu ministrice znanosti i obrazovanja, prof. Lidiju Kralj sudjelovali i Ádám Horváth iz mađarskog Centra za digitalnu pedagogiju i metodologiju i Borut Čampelj iz Ministarstva obrazovanja, znanosti i sporta u Sloveniji.

Bacanje medicinskog biserja by Doc (#14) - Medicinske kućne čarolije
Nasuprot uvriježenom shvaćanju medicine kao "ozbiljne teme", ona može itekako biti zanimljiva, smiješna, pa i neozbiljna. Doc je stoga prikupio zabavno medicinsko biserje, kojega sada baca pred vas

15.12.2018. 07:00
dSPACE otvorio novi razvojni centar u Hrvatskoj