Thank you for making the first Europe CodeWeek such a success!

Yes, you. You were just as an important part of Code Week's success as any of us. The results are now in300 #codeEU events reached almost 10,000 participants in 26 countries all over Europe. Ireland and Croatia were the two most active countries, but each and every event made a difference in its community.
To wrap up this amazing week in style, we decided to prepare a small infographic with key facts and some highlights of this year's celebration of code.
Europe Code Week 2013
Vremenik

21.09.2017. 08:51
21. rujna - Međunarodni dan mira
Diljem svijeta 21. rujna se obilježava Međunarodni dan mira. Rezolucijom UN-a iz 2001. godine 21. rujna određen je danom nenasilja i prekida neprijateljstava na globalnoj razini. Međunarodni dan mira utemeljila je Opća skupština UN još 1981. u cilju obilježavanja i jačanja ideala mira među svim narodima i državama, namijenivši za njegovo obilježavanje treći utorak u rujnu.

26.09.2017. 12:41
5. webinar o primjerima dobre prakse: korištenje tehnologije za kvalitetnije poučavanje matematike
Koliko se dosad promijenio pristup u poučavanju matematike? Koliko koristimo blagodati tehnologije u nastavi? U kojem smjeru bi se te promjene trebale odvijati? Ovo su samo neka od pitanja s jučerašnjeg webinara „Matematika u školi – matematika u životu“ čiji je organizator Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet.

26.09.2017. 20:00
Batman: The Enemy Within Episode 2 Trailer (GM Video)
GM Video

23.09.2017. 01:00