HUMANITARNA AKCIJA NORA FORA STRAŠNI LAV

Mladi učenici 7c razreda OŠ "Ostrog",  Dragan Lovrić, Ivana Sučić, Margareta Sabljić i Ana Katić bez obzira na hladno vrijeme i buru krenuli su u "pohod" po svom mjestu kako mi motivirali ljude da u što većem broju nazovu broj 060/800-558 i uključe se u humanitarnu akciju za Noru. Malo su se maškarali, kako je i običaj u ovo vrijeme, otišli od vrata do vrata i prikupili 330 kn koje će danas uplatiti na račun.

Mladi Lukšićani zahvaljuju svima koji su otvorili svoja vrata, donirali ili nazvali te pozivaju sve Kaštelane da se uključe u akciju Nora fora strašni lav.

Podsjetimo, Nora Šitum ima 5 godina i 8 mjeseci. 2010. godine dijagnosticirana joj je akutna limfoblastična leukemija. Tri se puta bolest vraćala, a u Hrvatskoj za nju više nema lijeka. No ima u SAD-u, a za to su potrebna velika financijska sredstva.

U akciju su se već uključili brojni građani a pomoći možete pozivom na tel. broj 060/800-558 ili uplatom na žiro račun:

(vlasnik računa Đana Atanasovska, majka)

Izvor: http://www.kastela.org/novosti/aktualnosti/18388-veliko-srce-mladih-luksicana