rider on bike going fast

I ove godine održava se natjecanje u poznavanju prometne kulture putem Prometne Učilice, u kojemu mogu sudjelovati svi učenici osnovnih škola i osnovne škole u Republici Hrvatskoj. U natjecanju se boduje pregled poučnih sadržaja i uspješnost u rješavanju vježbi kao i postignuće na osam ispita koja zadaje Ministarstvo unutarnjih poslova RH.

Natjecanje traje od 1. listopada (od 12:00 sati) do 30. studenoga 2012. (do 12:00 sati).

Natjecanje vrednuje rezultate ispita i sveukupnu aktivnost u Prometnoj Učilici, rezultate zadataka za vježbanje kao i rezultate na osam zadanih ispita.

• 3. mjesto: bicikl i kaciga

Natjecanje organizira i provodi Ministarstvo unutarnjih poslova Republike Hrvatske u suradnji s Ministarstvom znanosti, obrazovanja i sporta, CARNetom i tvrtkom Moj Telekom (nositelj prava za Prometnu Učilicu).

Pravila i sve druge informacije o natjecanju moguće je saznati u priloženom dokumentu, ili putem e-mail adreseprometna@mojtelekom.hr.