Picture 014.jpg

'' Mi smo svi tu prijatelji, škola veže nas tražimo pravi put složno kao braća sva! '' pjevao je to školski zbor za doček malenih prvašića.

Picture 004.jpg        Picture 001.jpg

Svečanost je održana  na ljetnoj pozornici iza škole. Malene su uveseljavali školski zbor, školska plesna i dramska grupa koju su predvodile učiteljice Ivanka i Jasna te prošlogodišnji prvašići koji su nam ispričali kako je njima bilo lani u prvom razredu.  Završnu riječ je održao ravnatelj  koji je zaželio malenima dobrodošlicu u školu. Također,  tu je bila i pokoja suzica mama koje su gledale kako njihova djeca kreću prvi korak u novi život.