MOJA KUĆICA – MOJA SLOBODICA

U  našoj školskoj dvorani  održana je  22. svibnja predstava " Ježeva kućica " - za jutarnju smjenu u 11.30 , a za popodnevnu  17.30 . Predstavu su osmislili učenici 4.b razreda sa svojom učiteljicom Ivankom Benutić .  Prošle godine u ovo vrijeme učiteljica i učenici su imali dramsku grupu pa su odlučili napraviti  predstavu od ove predivne priče Branka Ćopića  . Djeca  su kostime sama radila uz malu pomoć mama i školskih majstora .  Predstavu je  glazbom ukrasila naša nastavnica Mirela Matijaca Vlaić.Na predstavu su pozvana sva djeca od od prvog do četvrtog  razreda sa svojim roditeljima .