NOĆ VJEŠTICA U NAŠEM RAZREDU (nema veze što je bio prvi sat u popodnevnoj smjeni)

Autor: Božena Ukić, 4. 11. 2011.

Grickalica, bombona, raznovrsnih sokova ( bilo je i od jabuke)…svega smo spremili. Razred ukrasili crnim strašnim šišmišima, slikama kosturskih  glava…ma tiha jeza. Uz ploču bijele svijeće . Gumene zmije ( opasne kao prave) letjele po razredu, žabe iskakale iz torba.

A onda igra. Pun vrč vode i u njemu jabuke…treba ih loviti ustima i gristi…u početku teško, a na kraju je većina nas uspjela izvaditi.