Razmjena udžbenika počet će 6. kolovoza!!!

Pozivamo sve učenike i njihove roditelje da se odazovu akciji razmjene udžbenika koja će započeti 6. kolovoza u 8 sati.

Svakim radnim danom od 8 do 12 sati u školi će biti dežuran nastavnik koji će zaprimati udžbenike.

Učenici i roditelji uključite se u ovu akciju, kako bi olakšali sebi, a i drugim učenicima, na ovaj način bi sa što manje financijskih odvajanja mogli nabaviti udžbenike za iduću školsku godinu.

Isto tako možete udžbenike darovati učeniku za kojeg znate da ih treba, bez da ih donosite u školu. Djeco vi najbolje znate tko bi vaše udžbenike uzeo i od koga bi ih vi mogli uzet za sljedeću školsku godinu.