02.06.2010

Svećanom smo priredbom u Školskom vrtu, na ljetnoj pozornici obilježili svoj dan. Uz mnogobrojne goste Grada, učenike i učitelje susjednih škola, umirovljenih učitelja, te roditelja svećanosti su nazočili i učitelji, učenici i svakako ravnatelj, Stipe Božinović-Mađor koji je zahvalio svima koji su u ovoj školskoj godini dali svoj doprinos uspjehu škole.

ravnatelj Stipe Božinović-Mađor

Iz općine nam je stigla vedra i nasmijana gospođa Parčina koja je sve nazočne obradovala informacijom da će početi dogradnja škole.

dogradonačelnica Parčina

Osim bogatog kulturno-umjetničkog programa posebna pozornost posvećena je najuspješnijim u berbi znanja i sudionike sportskih susreta. Čestitke za marljiv rad i ljubav koju su pružili svojim učenicima dobili su i njihovi mentori. Svakako uz prigodan dar.