Pružimo djeci ruku ljubavi

U osnovnoj školi Ostrog ovo je prvi projekt koji se provodi na eTwinningu, sudjelovali su učenici 7.a razreda s razrednicom Boženom Ukić.

I roditelji i djeca koja su sudjelovala rado su se odazvala aktivnostima. Radi održavanja virtualne nastave i preporuka da se izbjegavaju druženja, neke planirane aktivnosti nismo uspjeli odraditi, ali bit će prilike.

Obilježavali smo Dan djevojčica, djeca su pokazivala što znaju, s čim se bave u slobodno vrijeme, darivali smo se međusobno povodom mjeseca darivanja, obilježili smo razne datume, družili se na kraju virtualno.

OBAVIJEST O POČETKU ŠKOLSKE GODINE 2020./2021.

16.09.2020. 09:15
16. do 22. rujna - Europski tjedan kretanja
Svake godine, počevši od 2002., Europski tjedan mobilnosti (European Mobility Week) se organizira od 16. do 22. rujna i posvećen je održivom kretanju / mobilnosti.

18.09.2020. 12:04
Postovani, U srijedu, 23. rujna 2020. izmedju 16:00 i 18:00 sati, uslijed radova na mreznoj infrastrukturi CARNET cvorista u Varazdinu doci ce do prekida mrezne povezanosti prema ustanovama na podrucju ... The post INFO Prekid mrezne povezanosti – Varazdinska zupanija 23.09.2020. od 16:00-18:00 sati appeared first on CARNET .