PLJESAK  ZA  TREĆE MJESTO  U  DRŽAVI

I ove školske godine sudionici natjecanja iz geografije pod vodstvom nastavnice Jelice Kovačić ostvarili su visoka priznanja. Naime, učenica Ela Grgurević, 5.c na državnom natjecanju iz geografije, održanom u Vinkovcima od 11. do 13. svibnja, zauzela je TREĆE, fantastično mjesto. Prvo mjesto izmaklo joj je za samo bod i pol. Neznatne bodove Ela će ostvariti dogodine što joj od srca želimo.

Nastavnici Jelici Kovačić čestitamo za sve postignute uspjehe u radu s učenicima koji su dugogodišnji i plodni, a Eli da istim žarom otkriva nove spoznaje i usvaja geografska znanja.