Autor: Božena Ukić, 20. 11. 2019.

U povodu najavljenog štrajka zaposlenika u osnovnim i srednjim školama te učeničkim domovima „od 20. studenog 2019. do ispunjenja zahtjeva“.

U OŠ OSTROG, „od 20. studenog 2019. do ispunjenja zahtjeva“, u pisanom obliku najavljen je nastavak štrajka.

Škola će sukladno svojim mogućnostima organizirati nastavu ili primjereni oblik odgojno-obrazovnog rada s učenicima koji dođu na nastavu.

Osoba za kontakt zadužena za pružanje svih odgovarajućih informacija vezanih uz održavanje štrajka: