Autor: Božena Ukić, 18. 11. 2019.

Obavijest u povodu najavljenog nastavka štrajka zaposlenika u osnovnim i srednjim školama te učeničkim domovima za 19. studenoga 2019.

U OŠ Ostrog za 19. studenoga 2019. najavljen je nastavak štrajka.

Škola će sukladno svojim mogućnostima organizirati primjereni oblik odgojno-obrazovnog rada s učenicima koji dođu na nastavu.

15.07.2020. 10:14
15. srpnja - Svjetski dan vještina mladih
Kako bi podigli razinu svijesti o ulaganju u razvoj vještina mladih, Opća skupština Ujedinjenih naroda 2015. godine pokrenula je Svjetski dan vještina mladih koji se slavi 15. srpnja svake godine.

03.08.2020. 10:29
Demo testiranje opreme za školske djelatnike
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi demo testiranje opreme za školske djelatnike u sklopu otvorenog postupka javne nabave ,,Nabava opreme za školske djelatnike - faza 2 u sklopu ... The post Demo testiranje opreme za školske djelatnike appeared first on CARNET .