Marin Grgantov kadetski prvak Dalmacije u šahu

Autor: Božena Ukić, 18. 11. 2019.

Prvi kadetski prvak Dalmacije u ubrzanom šahu je Marin Grgantov (ŠK "Petar Sedlar - Pepe")! Marin je imao fantastičan nastup sa stopostotnim učinkom 9 iz 9! Time je opravdao status prvog nositelja i prve pratitelje ostavio za čitava 2 boda iza sebe, a zaradio je i 26 rejting boda.

Bravo!

Izvor: https://skpetarsedlarpepe.weebly.com/

15.07.2020. 10:14
15. srpnja - Svjetski dan vještina mladih
Kako bi podigli razinu svijesti o ulaganju u razvoj vještina mladih, Opća skupština Ujedinjenih naroda 2015. godine pokrenula je Svjetski dan vještina mladih koji se slavi 15. srpnja svake godine.

03.08.2020. 10:29
Demo testiranje opreme za školske djelatnike
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi demo testiranje opreme za školske djelatnike u sklopu otvorenog postupka javne nabave ,,Nabava opreme za školske djelatnike - faza 2 u sklopu ... The post Demo testiranje opreme za školske djelatnike appeared first on CARNET .