O b a v i j e s t

Autor: Božena Ukić, 13. 11. 2019.

O b a v i j e s t

o promjeni rasporeda

Promjena u rasporedu za izbornu nastavu iz talijanskog i njemačkog jezika za neke rezrede:

4. Razred talijanski jezik:  utorak u 11:30 h

4. Razred njemački jezik:   utorak u 17:30 h

5. Razred njemački jezik:    četvrtak 4 i 5 sat u suprotnoj smjeni

6. Razred njemački jezik:    petak 4 i 5 sat u suprotnoj smjeni

7. Razred njemački jezik: četvrtak 2 i 3 sat u suprotnoj smjeni

8. Razred njemački jezik:    petak 4 i 5 sat u suprotnoj smjeni

06.12.2019. 09:05
6. prosinca - Blagdan svetog Nikole
U katoličkom svijetu, ali i općenito u tzv. zapadnoj kulturi 6. prosinca slavi se Sveti Nikola. Djeca ga najčešće povezuju s darovima koje dobra djeca pronalaze u svojim čizmicama, a poznaju i Krampusa koji donosi šibe za zločestu djecu. No, tko je zapravo bio Sveti Nikola i od kuda dolazi legenda o darivanju djece?

03.12.2019. 15:08
Istraživanje tržišta – Aktivna mrežna oprema
U sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće" Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET ... The post Istraživanje tržišta – Aktivna mrežna oprema appeared first on CARNET .

1MORE Piston Fit BT - Povratak korijenima, s dodatkom bežičnosti
U svojem novom izdanju 1Moreove slušalice Piston Fit BT postale su bežične, a zadržale su sve ostalo čime su privlačile pozornost prije nekoliko godina - uključujući vrlo nisku cijenu

Call of Duty: Modern Warfare - Novi život stare legende
Oživjeti nešto poput legendarnog Modern Warfarea nije lak zadatak. Očekivanja su velika, i samo jedan pogrešan korak može značiti apsolutnu propast - srećom, ekipa u Infinity Wardu zna što radi