Dabar i u našoj školi

Autor: Božena Ukić, 12. 11. 2019.

daborvaškolaUčenici naše škole sudjeluju u međunarodnom natjecanju Dabar. Natjecanje se odvija u on -line okruženju uz nadzor učitelja u informatičkoj učionici od 12. do 15. studenoga.

Ove godine su se uključili i učenici iz područne škole Lećevica.

Naša škola jedna je od 550 škola u Hrvatskoj koja sudjeluje u ovome natjecanju. Natjecanje se dijeli na nekoliko kategorija raspoređenih prema razredima: MikroDabar-1. i 2. razred, MiliDabar-3. i 4. razred, KiloDabar-5. i 6. razred, MegaDabar-7. i 8. razred te GigaDabar-učenici srednje škole.

Dabar je međunarodno natjecanje iz informatike i računalnog razmišljanja koje se u Republici Hrvatskoj održava od 2016. godine.

15.07.2020. 10:14
15. srpnja - Svjetski dan vještina mladih
Kako bi podigli razinu svijesti o ulaganju u razvoj vještina mladih, Opća skupština Ujedinjenih naroda 2015. godine pokrenula je Svjetski dan vještina mladih koji se slavi 15. srpnja svake godine.

03.08.2020. 10:29
Demo testiranje opreme za školske djelatnike
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi demo testiranje opreme za školske djelatnike u sklopu otvorenog postupka javne nabave ,,Nabava opreme za školske djelatnike - faza 2 u sklopu ... The post Demo testiranje opreme za školske djelatnike appeared first on CARNET .