OSTROŽICE I OSTROŽIĆI ZA PRIMJER - PONOVNO PRVACI!!!

U Kaštel Starom u odličnoj organizaciji županijske povjerenice Mirjane Milić održano je Županijsko prvenstvo u odbojci za sedme i osme razrede na kojem je nastupilo osam ekipa u obje konkurencije tj .po četiri zonska prvaka.

Za naše Ostrožice  nastupile su: Ana Mateljan, Antea Kapitanović, Katarina Kero, Petra Martinović, Lana Barbic, Martina Raca, Leonarda Vukadin, Ana Ergović, Maja Visic, Ana Skorup, Dora Jurić i Anita Rogulj, a sve pod vodstvom Nebojše Omašića Bare.

U polufinalu supobijedile Mertojak s 2:0, pa istim rezultatom i Makarsku u finalu prikazujući puno više od obične školske odbojke.

Ostrožići su na sličan način postali županijski prvaci i to dobivši također Mertojak s 2:0 u polufinalu i identično Mejaše u finalu.

Za Ostrožiće su nastupili: Darijan Grgić, Marko Jureta, Vito Milanović, Ivano Bošković, Vinko Šapina, Antonio Džaja, Niko Romić, Ivo Mustapić, Ivan Omašić i Manuel Šutić s voditeljem Markom Matasom. Utjeha za drugoplasirane Makarsku i Mejaše je da su i oni u ovom novom formatu natjecanja ostvarili plasman na državno prvenstvo u Poreču od 25-28.03. Bravo za publiku, navijače, roditelje, suce!!!