BOŽIĆNA PRIREDBA

Božićni ugođaj se osjeća danima, vrijema Došašća  i iščekivanja unosi radost u sva srca. Tako je počela i naša školska priredba, pjesmom „ Od srca mog“, u izvedbi školskog zbora. Želja za željom – „Da mi je Božić brat“, „Santa Clauss is coming to town“ do „Neobičnih božićnih darova“.

Uslijedila je „ Božićna abeceda“...Radost i mir“. .. Iza božićnih želja i snova stiže omiljena godina nova. U srcima će ljubav ostati, a svijet će od Božje ljubavi širi postati, otpjevao je ponovno zbor u pjesmi  „Nova godina.“ O „ Božićnim ukrasima“  i „Betlehemu“čuli smo u recitacijma, a svojim plesom su  priredbu ukrasile mažoretkinje i svima zaželjele „Feliz navidad.“

„Kakav ćemo igrokaz napraviti?“ pitali su se i tražili odgovor likovi iz poznatih bajki.

Neka vam jaslice i sjaj svijeće donesu djelić djetinje sreće. Velikima i malenima, od srca čestitamo, Božić svima.

Radujte se dobrim djelima, neka nestane svađe i mržnje. „ Svim na zemlji  mir, veselje“Tom je porukom završila vesela i lijepa božićna priredba.