OSTROŽICE PRVAKINJE GRADA DESETI PUT ZAREDOM

U našoj se školskoj dvorani održalo  Prvenstvo Grada Kaštela za učenice 7. i 8. razreda na kojem je  nastupilo svih pet kaštelanskih osnovnih škola. Ponosni učitelji su  prijavili svoje ekipe  nadajući se da će pored sudjelovanja biti i prvaci da bi radosno natjecanje mogli produžiti i na "zonu", pa čak i dalje.

U pretkolu je istrčala ekipa iz Gomilice protiv cura iz Kaštel Staroga. Unatoč velikoj mudrosti voditelja, Starosejke nisu pružile otpor favoriziranim Gomiličankama koje su ostvarile plasman u polufinale. U prvom polufinalu sastali su se domaće Ostrožice i Novljanke. Ostrožice i su bile nemilosrdne pa glatkom pobjedom idu u finale. Ključno je da je nastupilo svih dvanaest odbojkašica iz naše ekipe, a to je neprocjenjivo. U drugom polufinalu Gomilica započinje šestorkom koja inače brani klupske boje Marine Kaštela, protiv ekipe iz OŠ Kneza Mislava i bez problema prolazi dalje.

U finalu Ostrožice pokazuju raskoš talenta i  ni u jednom trenutku ne ostavlja mjesta sumnji ili uzbuđenju pa s dva puta po 25:14 u setovima osvaja Prvenstvo Grada Kaštela po jubilarni 10. put zaredom. Bravo za nepogrešivog arbitra Ivan Jukića, sve odbojkašice koje su nastupile, navijačke skupine, voditelje i organizatora. Za OŠ OSTROG KAŠTEL LUKŠIĆ nastupile su: Ana Mateljan, Katarina KeroAna SkorupAna CosicAntea KapitanovićLana BarbicŽanamari ŽupanovićMaja VisicAnita RoguljLeonarda Vukadin, Martina Raca i Dora Jurić!