DANI KRUHA I ZAHVALNOSTI

Kao i svake godine godine u listopadu, tako smo i ove proslavili i obilježili Dane kruha i zahvalnosti.

Za tu su prigodu učenici mlađih razreda sa svojim učiteljicama  pripremili zanimljiv  program.

Bilo je tu pjesama, glume, recitacija, naravno, na temu kruha i plodova: “ Što radi pekar?”, “ Priča o kruhu”, “Brašnjava priča”…. i svi su učenici imali veliki osmijeh na licu.

Nakon svih izvedbi Don Mario je blagoslovio kruh i učenike, a onda je po jedan učenik iz svakog razreda uzeo jedan kruh za svoj razred gdje su ga podijelili sa svojim učiteljima.